Kursy dla seniorów Stop pożarom traw Bezpłatne sms-y Użytkowanie wieczyste Bezpłatne komunikaty Harmonogram wywozu odpadów Audio przewodnik

Kursy dla seniorów

Kursy dla osób 65+ z obsługi nowych technologii. Więcej informacji po kliknięciu na baner.

Stop pożarom traw

W Polsce w 2018 roku odnotowano 149 434 pożarów, wśród których 48 767 (33% wszystkich pożarów w Polsce) to pożary traw na łąkach i nieużytkach rolnych.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Użytkowanie wieczyste

Informacja w sprawie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności.

Bezpłatne komunikaty

Zainstaluj darmową aplikację i bądź na bieżąco z ważnymi informacjami. Kliknij na baner aby uzyskać więcej informacji.

Harmonogram wywozu odpadów

1 listopada 2018 roku nastąpiły zmiany w harmonogramie wywozu odpadów na terenie naszej gminy. Po więcej należy kliknąć na baner po prawej stronie.

Audio przewodnik

Od teraz możesz samodzielnie zwiedzać miasto. Skorzystaj z darmowego audio przewodnika po najciekawszych miejscach w Strzelcach Krajeńskich
PL EN DE

Kursy dla osób 65+

2019-04-08
Osoby 65+ dowiedzą się jak korzystać z nowych technologii.Podczas darmowych kursów wyślą e-mail, porozmawiają na Skype i zapłacą rachunki przez internet. Poznają też zalety cyfrowej fotografii. Do ich dyspozycji będzie nowoczesny sprzęt, a kursy prowadził będzie doświadczony instruktor.

Kursy przeznaczone są dla osób w wieku 65+, które mieszkają na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie. Zajęcia mają rozpocząć się w listopadzie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 95 763 63 15

Można też przyjść do Urzędu Miejskiego w Strzelcachi z pomocą pracownika wypełnić formularz zgłoszeniowy (pokój 25, I piętro). Najlepiej wcześniej umówić się telefonicznie.

Za realizację kursów odpowiedzialna jest EDUKACJA BEZ BARIER FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU EDUKACJI W POLSCE https://bit.ly/2CyAtca

« Powrót