Bezpłatne sms-y

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie
PL EN DE
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Wyniki powiatowych eliminacji Turnieju BRD

2017-05-15

Za nami powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
W turnieju zorganizowanym 13 maja, udział wzięło 16 drużyn z terenu całego powiatu. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli do napisania test wiedzy teoretycznej, a w ramach zadań praktycznych, pokonywali tor przeszkód i miasteczko ruchu drogowego.

Relacja fotograficzna pod adresem http://bit.ly/2rifDFU

Oto wyniki:

Szkoły podstawowe

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Niegosławiu
2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kurowie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobiegniewie

Gimnazja

1. Gimnazjum Publiczne w Drezdenku
2. Gimnazjum Publiczne w Kurowie
3. Gimnazjum Publiczne w Dobiegniewie

Przyznano również nagrody specjalne dla najlepszych uczestników, którymi okazali się Dominik Woźniak z Drezdenka oraz reprezentant Dobiegniewa Krzysztof Południewski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za miłą atmosferę i pozytywnego ducha rywalizacji. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju. Wyrazy wdzięczności składamy Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego im. Macieja Rataja Wiolettcie Burdziak za udostępnienie boiska, na potrzeby zorganizowania miasteczka ruchu drogowego.

Organizatorami tegorocznej edycji turnieju byli Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich, Starostwo Powiatowe w Strzelcach Krajeńskich oraz Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich, przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Krajeńskich.

« Powrót