Lubuska Unia Światłowodowa Brak prądu Bezpłatne sms-y Zbiórka krwi

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.

Brak prądu

Przerwa w dostawie energii elektrycznej dla Wielisławic w godzinach od 13:00 do 15 w dniu 26 lutego 2018 roku.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Zbiórka krwi

6 marca w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się zbiórka krwi.
PL EN DE
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Władze miasta

Mateusz Feder – burmistrz Strzelec Krajeńskich

telefon:  (95) 763 63 06
adres e-mail: burmistrz@strzelce.pl

Absolwent politologii (specjalizacja: administracja samorządowa i marketing polityczny) i socjologii (specjalizacja: socjologia ogólna) na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp. Jest absolwentem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum w Strzelcach Kraj. Rodowity strzelczanin (ur. 1987 r.).  Były dziennikarz. W liceum rozpoczął współpracę z „Gazetą Lubuską”, największym dziennikiem regionalnym w województwie. Współpracował też z tygodnikiem „Ziemia Gorzowska”. Był prezesem Koła Naukowego Politologów „Pro Res Publica”. Współorganizował  konferencje naukowe oraz spotkania dotyczące tematyki samorządowej. 22 lipca 2012 r. w wyborach uzupełniających został radnym Rady Miejskiej w Strzelcach Kraj. 1 września 2013 roku podjął pracę jako asystent rodziny w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich. Zapoczątkował w gminie świąteczny projekt pomocy dla najuboższych rodzin „Szlachetna Paczka”. 30 XI 2014  roku został wybrany na burmistrza Strzelec Krajeńskich i po złożeniu ślubowanie i rozpoczął pełnienie urzędu (8 XII 2014 r.).
Poza urzędem Mateusz Feder najchętniej wolne chwile spędza na działce, wycieczkach rowerowych lubi także czytać książki o tematyce społecznej i politycznej oraz poezję.    

Mateusz Karkoszka - wiceburmistrz Strzelec Krajeńskich


telefon:  (95) 763 63 06
adres e-mail: wiceburmistrz@strzelce.pl

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Zielonogórskim, ukończone studia podyplomowe z zarządzania w administracji z elementami prawa na Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp., w trakcie studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie na kierunku coaching. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Macieja Rataja w Strzelcach Krajeńskich. Jest absolwentem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich.  Od zawsze mieszkaniec gminy Strzelce (ur. 1982 r.). Przez 12 lat pracował w zawodzie dziennikarza. Na początku współpracował z Gazetą Lubuską, potem trafił do regionalnego oddziału TVP. Przez 7 lat był redaktorem naczelnym gazety samorządowej Ziemia Strzelecka. Współorganizator i prowadzący wielu konferencji o charakterze samorządowym, gospodarczym i naukowym. Wykładowca na Wyższej Szkole Biznesu i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim.  Od 1 stycznia 2015 roku zastępca burmistrza Strzelec Krajeńskich. Współorganizator koncertu charytatywnego Strzelczanie dla Strzelczan. Żonaty, ojciec dwójki synów. 

Zainteresowania? Łowiectwo, wędkarstwo, sport i gotowanie.Dorota Grzesiak - sekretarz Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie


telefon:  (95) 763 63 14
adres e-mail: sekretarz@strzelce.pl

Wykształcenie wyższe, Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Integracja Europejska. Pracę w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich rozpoczęła w marcu 1985 r. Od kwietnia 1995 do końca 2006 roku pełniła funkcję Sekretarza Gminy Strzelce Krajeńskie. Od kwietnia 2007 roku do czerwca 2011 pracowała na stanowisku głównego specjalisty ds. kontroli wewnętrznej Urzędu Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich. W lipcu 2011 roku objęła stanowisko zastępcy dyrektora Zespołu Wychowawczo - Oświatowego w Strzelcach Krajeńskich. Urodzona w Strzelcach Krajeńskich. Jest mężatką, mąż Alfred, córka Monika. 

Wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Kocha zwierzęta i lub gotować. Gminę Strzelce Krajeńskie ceni za zielone serce - malowniczy krajobraz, spokój, przepiękne jeziora, lasy i łąki.

Adam Skrocki - skarbnik Urzędu Miasta i Gminy w Strzelcach Krajeńskich.


telefon:  (95) 763 63 31
adres e-mail: skarbnik@strzelce.pl

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył studia podyplomowego z zakresu finansów samorządu terytorialnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Adam Skrocki jest również absolwentem Akademii Liderów Samorządowych Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w Warszawie. Mieszkaniec Strzelec Krajeńskich od 1991 roku. Zatrudniony m. in. w latach 1989-1991 w Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim w komórce kontroli i analiz Wydziału Rolnictwa. Od listopada 1991 roku pracownik UM w Strzelcach Krajeńskich, a od kwietnia 1992 Skarbnik Gminy Strzelce Krajeńskie. Żonaty, ojciec trzech synów. 

Interesuje się historią, zajmuje ogrodem, biega, gra w siatkówkę.